Brennus weergaloos op The Dutch
Beste ASGS mannen!
Aan mij dit keer de eer om een kort verslag te schrijven, zal het wat korter houden dan mijn zegje gisteravond.
Wat een geweldige dag! En wat is The Dutch toch een fantastische golfclub, van ontvangst tot pro-shop, driving range, de baan, het eten en een zwaai tijdens het uitrijden bij de poort.
Ik hoop dat deze baan nog lang op het programma blijft staan. (Bas!)
Voor mij sportief gezien natuurlijk een heerlijk rondje, het ging nu een keer echt goed. Wanneer je op één hole twee keer in de bunker ligt en met een birdie er af komt voorspelt veel goeds.
Grootste compliment voor mij was dat mijn geweldige flight genoten Dennis Tjepkema en Kees Boijenk zeiden dat het geen mazzel rondje was maar gewoon goed golf van mij. Dank hiervoor!
Dennis had wat pech onderweg, ballen vielen net de verkeerde kant op en dan is de The Dutch een baan die niet echt vergevingsgezind is. Dennis maakte wel een mooie birdie op hole 10, goede afslag met een mooie balvlucht en een zachte landing, 7 meter van de pin, strakke put, Birdie!
Kees was gisteren mijn gids op de baan, hij kon me op sommige holes goede tips geven waar ik de bal het best kon laten landen. Kees speelde gewoon goed en stabiel, zoals altijd, gezond gedreven en een heerlijke vent om in je flight te hebben.
Organisatie wederom bedankt, het was een dag met een lach en een traan, zoals waarschijnlijk Jan Hein en Theo dat gewenst zouden hebben. Mooie woorden Alphons, Chapeau!
Jullie zijn een groep mooie mannen, altijd vrolijk en volop zin om met elkaar een rondje te lopen. Ja, de ene keer gaat het beter dan de andere keer, de druk leggen we onszelf op, een ieder gunt elkaar het beste spel.
Gewoon lekker ballen, goed en voldaan gevoel na 18 holes overhouden en een gezellige avond hebben. Prijsje gewonnen? Mooi meegenomen!...kers op de taart maar ook niet meer dan dat.
Ik kijk uit naar de volgende ASGS dag, helaas ben ik er niet bij in Winkel (vakantie) maar daarna, present!
Grote groet!
Brennus.
PS. Ik vertrouw er op dat de geblesseerde ASGS-ers spoedig herstellen en weer snel van de partij kunnen zijn.
UITSLAG VIJFDE WEDSTRIJD 2019 | |||
3 JUNI: THE DUTCH | |||
Hcp. | Stbf punten | ||
1 | Brennus vd Klaauw | 12.0 | 39 |
2 | Peter Frijlink | 12.8 | 34 |
3 | Berend vd Broek | 17.1 | 30 |
4 | Hans Gosewehr | 14.4 | 29 |
5 | Cees Dronkers | 10.9 | 28 |
6 | Wouter Amesz | 18.5 | 27 |
7 | Kees Boijenk | 16.9 | 27 |
8 | Dick Visser | 22.0 | 26 |
9 | Alphons Böggemann | 29.0 | 26 |
10 | Willem Vos | 21.2 | 26 |
11 | Bas Rachman | 15.3 | 23 |
12 | Harry vd Schot | 18.9 | 23 |
13 | Edwin Geluk | 28.2 | 22 |
14 | Ernst Huisman | 23.0 | 22 |
15 | Aldert vd Wal | 24.0 | 20 |
16 | Theo Husers | 18.2 | 20 |
17 | Ricus Mortier | 24.0 | 20 |
18 | Doby Polak | 36.0 | 19 |
19 | Rob Spaan | 32.0 | 18 |
20 | Paul Koster | 24.7 | 18 |
21 | Jeroen Meulendijks | 18.9 | 18 |
22 | Jos Kemna | 23.4 | 18 |
23 | Frank Reddering | 35.5 | 17 |
24 | Constant Scholten | 25.8 | 15 |
25 | Dennis Tjepkema | 17.5 | 14 |
26 | Frans vd Bor | 20.5 | 11 |
Tim Timmerman | DNF | ||
Neary: Brennus vd Klaauw | |||
Longest Drive: Brennus vd Klaauw |